NEDEN BİZ ?..

 

        Çünkü; Bölgenin tek Sigorta Marketi biziz. Aynı zamanda onlarca sigorta acentemiz ile en uygun fiyat ve en uygun vade seçeneklerini size sunuyoruz. Üstelik hediyelerinizi veriyor, hasar anında ve satış sonrası TSE 12047'li 2 adet servisimizle 7/24 destek aracımızla hizmet sunuyoruz.

Tüm sigorta ihtiyaçlarınız da 'en uygun fiyat garantisi' veriyoruz. Çünkü en iyi onlarca sigorta şirketinden yetkili acenteliğimiz mevcuttur. Müşterilerimizin sigorta ihtiyaçlarına, acentelik sayımızın fazlalığı dolayısıyla çok kısa bir sürede tüm acenteliklerimizden 10 ayrı teklif çıkartıp, en uygun şartlardaki teklifi ve seçilen sigorta türüne göre verebileceğimiz hediyeleri müşterilerimize bildiriyoruz.

  Uygun ödeme garantisi veriyoruz. Çünkü tüm kredi kartlarına taksit seçeneklerimiz ile siz müşterilerimize uygun ödeme imkânı sağlıyoruz. "Hem en uygun fiyatı veriyoruz hem de tüm sigorta ihtiyaçlarınızda anında hediyenizi alıyorsunuz."

        Bizden fiyat alıp, sigorta poliçenizi bizden kestirdiğinizde mutlu olacağımız gibi, bizden fiyat alıp ve hediyelerimizi bildirmemize rağmen poliçenizi bizden kestirmediğinizde de size referans teşkil ettiğimiz için mutluluk duyuyoruz .

  •